Farní ohlášky 20. června 2021 - 12. neděle v liturgickém mezidobí

Pastorační aktivity a události tohoto týdne:

úterý 22. června

v naší farnosti den modlitby ke sv. Ritě, přímluvkyni ve smíření a v lidsky neřešitelných situacích; mše svatá a pobožnost ke sv. Ritě s žehnáním růží; přijďte si vyprosit potřebné milosti pro sebe i své blízké

čtvrtek 24. června

slavnost Narození sv. Jana Křtitele

Další informace

  • 1.Prosíme farníky, kteří mohou finančně přispět na potřeby farnosti, učiňte tak prostřednictvím farního účtu nebo osobně, číslo účtu najdete na našich webových stránkách. Pokud potřebujete potvrzení o daru, abyste mohli uplatnit nárok na snížení daní, obraťte se na naši paní účetní Ivetu Semerádovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 543 424 014.
  • 2.Pokud se přihlásí dostatečný počet zájemců, bude v příštím školním roce opět probíhat příprava dětí k 1. sv. přijímání. Přihlášky v sakristii baziliky.
  • 3.Přihlášky do náboženství na příští školní rok (září 2021 - červen 2022) jsou k dispozici v sakristii. Náboženství bude probíhat na školách i na faře. Rozvrh výuky bude jako v předchozích letech. Přihlášky do náboženství na školy podávejte řediteli školy již nyní na začátku června a informaci o přihlášení pošlete i na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., aby organizace výuky proběhla hladce.
  • 4.Děkujeme za pomoc při úklidu baziliky minulou středu.
  • 5.Prosíme farníky, aby neparkovali na pronajatých místech. Pro účastníky bohoslužeb je vyhrazen k parkování aut vydlážděný prostor u baziliky.
  • 6.Příští neděli bude sbírka na bohoslovce.