Farní ohlášky 27. června 2021 - 13. neděle v liturgickém mezidobí

Pastorační aktivity a události tohoto týdne:

úterý 29. června

slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů brněnské diecéze

středa 30. června

Svatých prvomučedníků římských

pátek 2. července

první pátek v měsíci, příležitost ke svátosti smíření již od 17:00 hod.

sobota 3. července

svátek sv. Tomáše, apoštola; první sobota v měsíci, v naší farnosti poutní mše svatá k Panně Marii Svatotomské

Další informace

  • 1.V bazilice je nutno dodržovat hygienická opatření nařízená vládou.
  • 2.Prosíme farníky, kteří mohou finančně přispět na potřeby farnosti, učiňte tak prostřednictvím farního účtu nebo osobně, číslo účtu najdete na našich webových stránkách. Pokud potřebujete potvrzení o daru, abyste mohli uplatnit nárok na snížení daní, obraťte se na naši paní účetní Ivetu Semerádovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 543 424 014.
  • 3.Pokud se přihlásí dostatečný počet zájemců, bude v příštím školním roce opět probíhat příprava dětí k 1. sv. přijímání. Přihlášky v sakristii baziliky.
  • 4.Přihlášky do náboženství na příští školní rok (září 2021 - červen 2022) jsou k dispozici v sakristii. Náboženství bude probíhat na školách i na faře. Rozvrh výuky bude jako v předchozích letech. Přihlášky do náboženství na školy podávejte řediteli školy již nyní na začátku června a informaci o přihlášení pošlete i na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., aby organizace výuky proběhla hladce.
  • 5.Prosíme o pomoc při úklidu baziliky příští středu po mši svaté.