Farní ohlášky 29. srpna 2021 - 22. neděle v liturgickém mezidobí

Pastorační aktivity a události tohoto týdne:

pátek 3. září

památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve; první pátek v měsíci – příležitost ke svátosti smíření již od 17:00 hod.

sobota 4. září

svátek Panny Marie Potěšující; augustiniánská slavnost; poutní mše svatá k Panně Marii Svatotomské – první sobota v měsíci

neděle 5. září

po každé mši svaté budeme žehnat školní aktovky

Další informace

  • 1.Otec Jan velmi srdečně děkuje, všem, kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu farního tábora na Karolínce: panu Václavu Procházkovi, Heleně Velanové, otci Jozefovi, bratřím Jakubovi a Tomášovi a starší mládeži naší farnosti za programovou náplň tábora. Velké díky patří panu Vratislavu Medkovi za skvělou kuchyni.
  • 2.Prosíme farníky, kteří mohou finančně přispět na potřeby farnosti, učiňte tak prostřednictvím farního účtu nebo osobně, číslo účtu najdete na našich webových stránkách. Pokud potřebujete potvrzení o daru, abyste mohli uplatnit nárok na snížení daní, obraťte se na účetní paní Ivetu Semerádovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 543 424 014.
  • 3.Přihlášky do náboženství si vyzvedněte v sakristii baziliky a zde je můžete i odevzdat. Výuka bude probíhat podle rozvrhu z minulých let. Na faře začínáme od pondělí 13. září, o zahájení výuky na školách Vás budeme informovat.
  • 4.Prosíme farníky o pomoc při úklidu baziliky příští středu po mši svaté.